sadsad x
asdasd
Sipariş / Kargo
 • Ücretsiz Kargo ve İade

  Brandz.com.tr online alışverişte BRANDZ mutlu müşteri ilkesi ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. 750 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

  Ücretsiz Kargo: 750 TL üzeri siparişleriniz iş ortağımız Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Brandz.com.tr  satınaldığınız tüm ürünler özenle hazırlanarak 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol etmenizi rica ederiz.

  İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

  Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, fatura tarihi üzerinden 14 gün geçmeden Hesabım > Siparişlerim sayfasından veya iletisim formu üzerinden iade talebi oluşturup iade gönderi yöntemine uygun olarak gönderdiğiniz taktirde ücretsiz olarak gönderebilirsiniz

  İADE ŞARTLARI

  14 Gün İçerisinde İade Hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

  Ücretsiz İade Hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri Hesabım > Siparişlerim sayfasından veya iletisim@brandz.com.tr adresine mail göndererek iade talebi oluşturabilirsimiz. BU işlemler sonrası gönderdiğiniz iade kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

  Mağazadan Değişim: Brandz.com.tr'den satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde BRANDZ mağazalarından dilediğiniz ürünle değiştirebilirsiniz.

  İade Brandz.com.tr  Ulaştı Bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaştığında e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

  Geri Ödeme: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uygun olduğu takdirde, geri ödeme işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanıp bankanıza iletilir. İade edilen tutar, ortalama 1-3 iş günü içerisinde kredi kartlarına yansırken, bu süreç nakit kartlarda bankanıza bağlı olarak uzayabilir. Taksitli ödemelerin iadesi, banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılır. Geri ödeme sürecini, bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

  Destek için iletisim@brandz.com.tr  adresine e-posta gönderebilir ya da  90 530 259 77 17 numaralı BRANDZ Müşteri İlişkileri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Yardım mı lazım? Bizi arayın! 0(212) 230 03 40
Whatsapp ile Destek 0(530) 259 77 17
E-Posta ile Destek iletisim@brandz.com.tr
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.