sadsad x
asdasd
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Değişim İşlemleri

  Satın aldığınız ürün için siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz. 14 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar.

  Değişim veya İade işlemini nasıl yapacağım?

  Değişim veya iadenizin işleme alınabilmesi için talebinizi aşağıdaki yöntemlerden biri ile bize bildirmeniz gerekmektedir. -

  E-posta: iletisim@brandz.com.tr -

  Telefon: 0530 259 77 17

  Kargo: Talebinizi iade edeceğiniz ürün ile birlikte yazılı olarak gönderebilirsiniz.   brandz.com.tr üyesi iseniz değişim veya iade talebinizi üye giriş ekranından üyelik bilgilerinizi girerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Üye değilseniz brandz.com.tr /siparis-takip sayfası üzerinden sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi girerek iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Alıcı      : Art Enerji ve Çelik A.ş
  • Adres    : Halaskargazi Cd. No:108 Osmanbey Şişli/İstanbul
  • Telefon  : 0 (530) 259 77 17

  Değişim veya iade yapılacak ürünün, aksesuarlarının ve varsa kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün üzerindeki ürün koruma bandının sökülmemesi, kesilmemesi ve hasar görmemesi gerekmektedir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

  İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:- Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

  - Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

  - Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

  - İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

  - Bu mesajı aldıysanız bankanıza firmamız tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.

   Hangi ürünlerde iade talep edemiyorum?

  -Kişiye özel hazırlanan ürünlerde, kişinin isminin ya da isimde geçen bir harfin ilgili ürüne özel olarak üretilmiş olması durumunda.

  -Ürün koruma bandının sökülmesi, kesilmesi ya da hasar görmesi durumunda ürünlerin kullanılmış olduğu ve cayma hakkından feragat olunduğu varsayılacaktır. Söz konusu ürünlerde iade ve değişim yapılamayacaktır.

  -Kullanım hatası ile hasar gören hiçbir ürün iade alınamamaktadır.

   

  Siparişimi iptal ettikten sonra param kaç gün içinde iade edilir?

  Ürün ödemesi eğer havale yoluyla yapılmışsa hesabınıza 5 iş günü içerisinde ödeme yapılmaktadır. Kredi kartı kullanılan siparişlerde geri ödeme bankaya bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu prosedür, Brandz.com.tr tarafından değil, bankalar tarafından düzenlenmiştir. Taksitli ödemelerde ilgili tutar kullanılan taksitler gözetilerek bankanız tarafından her ay kredi kartı hesabınıza geri yüklenecektir.Ürün değişimi nasıl yapabilirim?

  Ürünü teslim aldığınız 14 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve beden bilgilerini iletisim@brandz.ocm.tr adresine e-mail ile bildirebilir veya (530) 259 77 17 numaralı telefondan bize ulaştırabilirsiniz. Değişim yapılacak ürün veya ürünleri Yurtiçi Kargo ile ilk gönderimde ücretsiz olarak "751621898 " kodu ile aşağıdaki adrese yollayabilirsiniz. 

  • Alıcı      : Art Enerji ve Çelik A.ş
  • Adres   : Halaskargazi Cd. No:108 Osmanbey Şişli/İstanbul
  • Telefon : 0 (530) 259 77 17

  Sipariş verdiğim üründe indirim kodu kullandım ve ürünü iade ettim. Hesabımda aynı kodu kullanabilir miyim?

  İndirim kodları Brandz tarafından aksi belirtilmedikçe tek kullanımlıktır. İade edilen üründe kullanılan kod başka bir alışverişte kullanılamaz.Sipariş verdiğim ürünlerde indirim kodu kullandım/kampanyadan faydalandım. Siparişimdeki ürünlerin bir veya birden fazlasını iade ettim. İndirim kodu/kampanya hala geçerli mi? İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlıyorsa indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır. İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olur. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilir.

  Elime geçen üründe üretim hatası ya da kusur var. Ne yapmam gerekiyor?

  Böyle bir ürün sizlere ulaştığı takdirde ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Kalite kontrol departmanımız konuyla ilgili sizinle irtibata geçecek ve stok durumuna bağlı olarak yeni ürününüz size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

  Mağazalarınızdan iade/değişim yapabiliyor muyum?

  Mağazalarınızdan satın aldığım ürünü brandz.com.tr aracılığı ile iade/değişim yapabiliyor muyum?

  İade ve değişim işlemleri yalnızca ürünün satın alındığı mağazada gerçekleştirilebilir.

   

Yardım mı lazım? Bizi arayın! 0(212) 230 03 40
Whatsapp ile Destek 0(530) 259 77 17
E-Posta ile Destek iletisim@brandz.com.tr
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.